Gra miejska pomysłem na imprezę integracyjną

      Możliwość komentowania Gra miejska pomysłem na imprezę integracyjną została wyłączona

Już od dłuższego czasu można zaobserwować wzrost zainteresowania imprezami integracyjnymi. Współpracując często kontakty ograniczają się jedynie do spraw zawodowych, zaś wspólne wyjścia umacniają cały zespół, dają szanse na lepsze poznanie innych pracowników i poznanie ich z innej strony. Przykładem imprezy integracyjnej może być gra miejska, która dodatkowo uczy także współpracowania w trudnych warunkach.

gra miejska w centrum KrakowaGra miejska może posiadać bardzo różne scenariusze, które da się dzięki temu doskonale dopasować do potrzeb danej firmy – tak zwana gra miejska wykonywana na zamówienie lub można sięgnąć po gotowy scenariusz i wybrać grę miejską ze standardowej oferty – dostępna dla każdego.
Doskonała gra miejska w Krakowie – oferta dostępna na: http://www.lostroom.pl/gra-miejska

Zabawa ta jest o tyle dobra pod kątem integracji, gdyż każdy uczestnik odgrywa w grze swoją część, współpracując również z pozostałymi uczestnikami. To sprawia, że gra miejska może nie tylko pozytywnie wpłynąć na relacje w zespole, ale także na pracowanie pod presją czasu czy w bardziej stresujących momentach.

Kraków posiada bardzo dobre zaplecze pod względem wyboru scenariusza gry miejskiej i dlatego jest miastem wprost doskonałym do gry miejskiej. Imprezy integracyjne w Krakowie już kilka lat temu przestały być domeną jedynie korporacji czy większych firm i obecnie nawet małe firmy czy biura często decydują się na połączenie gry z późniejszym wyjściem na kolację czy dyskotekę. Nie od dziś wiadomo, że umacnianie więzi w zespole wpływa pozytywnie na wszystkich. Gra miejska jest tutaj o tyle dobra, że jest też chwilą rozrywki i rozładowania napięcia, co szczególnie warto wykorzystać po realizacji dużego projektu lub po zmianach personalnych w zespole.