Cukierki idealne na wesele

      Możliwość komentowania Cukierki idealne na wesele została wyłączona

Pomysłów na uświetnienie zabawy weselników jest wiele. Można zaproponować gościom wspólne zabawy, tańce pod wodzą wodzireja albo skusić ich do korzystania z wynajętego baru bądź w przypadku wesel w starym stylu — wiejskiego stołu.
Wszystko to jednak element samej zabawy weselnej, warto by więc pomyśleć, w jaki sposób można zrobić mały prezent gościom, który osłodzi im odrobinę życie i będzie swoistą pamiątką z zabawy. Dawanie każdemu butelki weselnej wódki czy wina może okazać się drogą inwestycją, więc warto pomyśleć o alternatywie.

Naszą propozycją są cukierki z nadrukiem okolicznościowym, który zostanie wykonany według Państwa projektu. Może się na nim znaleźć data ślubu, imiona nowożeńców czy krótkie życzenia od młodej pary dla gości. Pięknie będą wyglądać również cukierki zawinięte w papier pasujący do dekoracji sali, który zaprojektujemy wam w trakcie realizacji zamówienia.

Tego typu smakołyki odnajdą się również na weselnych stołach, jako słodka przekąska pomiędzy kolejnymi posiłkami, która na pewno wywoła uśmiech na twarzach zebranych. A przecież o to chodzi — na weselu trzeba się bawić i dobrze je wspominać, a takie skromne podarki, które goście będą kojarzyli z przebiegiem weselnej uczty, będą idealne.

Podczas zamawiania możecie Państwo podsunąć naszym specjalistom pomysł na wasz nadruk, który zyska wtedy unikatowy charakter, którego nie uda się podrobić. Oczywiście istnieje również możliwość zamówienia jednego z gotowych wzorów, który na pewno oczaruje gości.

Podsumowując, ciekawie ozdobione cukierki mogą okazać się strzałem w dziesiątkę, jeśli chcemy sprawić naszym gościom przyjemność z naszego wesela, a, jako że idealnie nadają się one na prezent dla gości, sprawią, że nawet po kilku tygodniach będą pamiętać o waszym weselu.

Zobacz też: Cukierki z nadrukiem | Sklep Krówki